startpagina
rangschikking
speeldagen overzicht & resultaten !
clubverantwoordelijken
U bent hier !
Vorige Competitiejaren

 

 

 

 

 

 
BEKER 2018-2019
 
Een woordje uitleg over het nieuwe bekersysteem. (pdf)

 

 
EERSTE RONDE
 
dinsdag 15/01/2019 19-20 TC Loppem - Brasserie De Leffe 5 - 7
dinsdag 15/01/2019 20-21 Melantho - Eendracht Vooruit 3 - 5
dinsdag 15/01/2019 21-22 St. Elooi - Boccas 8 - 6
maandag 21/01/2019 19-20 SBV&P - FVT 7 - 5
maandag 21/01/2019 20-21 Kamille Thee - Team G 7 - 4
maandag 21/01/2019 21-22 Thope - De Veugelaars 9 - 5
maandag 21/01/2019 22-23 Hammertime - De Witjes 8 - 3
dinsdag 22/01/2019 19-20 L22 Utd - Siersch. Vandaele 6 - 3
dinsdag 22/01/2019 20-21 Lokkedize - Legia Poliakov 3 - 1
dinsdag 22/01/2019 21-22 Advok. Lowyck - Elicio 8 - 7
dinsdag 22/01/2019 22-23 Deco Utd - Frituur Kruuskassie 5 - 8
 
Vrijgesteld door loting van de 1ste ronde : Herbergé De Sportman
 
 
TWEEDE RONDE
 
Terug uit eerste ronde :(FVT, TC Loppem, Boccas, Elicio )
maandag 01/04/2019 19-20 Hammertime - Frituur Kruuskassie 0(ff) - 10
maandag 01/04/2019 20-21 Thope - FVT 4 - 15
maandag 01/04/2019 21-22 Elicio - SBV&P 6 - 9
maandag 01/04/2019 22-23 Brasserie De Leffe - Boccas 4 - 3
dinsdag 02/04/2019 19-20 Kamille Thee - Herbergé De Sportman 4 - 3
dinsdag 02/04/2019 20-21 Eendracht Vooruit - Lokkedize 1 - 7
dinsdag 02/04/2019 21-22 Adv. Lowyck - TC Loppem 10 - 0(ff)
dinsdag 02/04/2019 22-23 L22 United - St. Elooi 4 - 7
 
POULE A
(St. Elooi, Lokkedize, Frituur Kruuskassie, Adv. Lowyck)
 

maandag 29/04/2019 19-20 St. Elooi - Lokkedize 10 - 3
maandag 29/04/2019 20-21 Frituur Kruuskassie - Adv. Lowyck 5 - 3
dinsdag 07/05/2019 21-22 Lokkedize - Adv. Lowyck 3 - 8
dinsdag 07/05/2019 22-23 St. Elooi - Frituur Kruuskassie 3 - 4
maandag 27/05/2019 19-20 Lokkedize - Frituur Kruuskassie   -  
maandag 27/05/2019 22-23 St. Elooi - Adv. Lowyck   -  
  PLOEG # W L D + - Ptn
1. Frituur Kruuskassie 2 2 0 0 9 6 6
2. St. Elooi 2 1 1 0 13 7 4
3. Adv. Lowyck 2 1 1 0 11 8 4
4. Lokkedize 2 0 2 0 6 18 2

 
POULE B
(FVT, Kamille Thee, SBV&P, Brasserie De Leffe)
 

maandag 29/04/2019 21-22 FVT - Kamille Thee 4 - 10
maandag 29/04/2019 22-23 SbV&P - Brasserie De Leffe 12 - 4
dinsdag 07/05/2019 19-20 FVT - SBV&P 8 - 11
dinsdag 07/05/2019 20-21 Kamille Thee - Brasserie De Leffe 5 - 5
maandag 27/05/2019 20-21 FVT - Brasserie De Leffe   -  
maandag 27/05/2019 21-22 Kamille Thee - SBV&P   -  
  PLOEG # W L D + - Ptn
1. SBV&P 2 2 0 0 23 12 6
2. Kamille Thee 2 1 0 1 15 9 5
3. Brasserie De Leffe 2 0 1 1 9 17 3
4. FVT 2 0 2 0 12 22 2

 
FINALE
 
              -  
                 
  Print
klassement
poules
druk de bekerkalender af !
     
De strooien Hane l A. Van Calloenstraat 2, 8210 Loppem l Tel : 050 / 82.40.14 (email)